O nás

Paradox Winebistro & Café

WineBistro PARADOX je príjemné a útulné miesto, kde môžete stráviť s priateľmi príjemné chvíle napríklad pri poháriku dobrého vínka. V ponuke máme kvalitné vína nielen od malých slovenských vinárov, ale z celého sveta k tomu rôzne druhy whiskey a rumov. Atmosféru vám spríjemní hudba a svetom chutí prevedie náš somelier. K vínkam máme v ponuke ľahké teplé jedlá aj Tapas. Nechýba skvelá káva so zákuskami. Keďže myslíme na alergikov aj bezlepkové a bezlaktózové. Radi sa o vaše pohodlie postaráme, ak nás navštívite alebo sa rozhodnete usporiadať v priestoroch WineBistra PARADOX súkromnú párty či teambuilding.

Svojou polohou sme na dosah všetkým, ktorí k nám zavítajú či už pešo, alebo MHD. Pre motoristov ponúkame možnosť bezplatného parkovania. Reprezentatívne priestory s kapacitou až 60 miest sa výborne hodia aj na firemné akcie, eventy, či rodinné oslavy a stretávky s priateľmi. Fajčiarom je k dispozícií samostatná miestnosť s bohatým výberom cigár.

Okrem raňajok ponúkame aj obedové menu, ktoré je pripravené s prihliadnutím na rôzne intolerancie.

K výbornej slovenskej praženej káve 9 gramms ponúkame aj domáce zákusky a koláče pripravené bez lepku, laktózy a počas celého dňa  čerstvé freše, mušty a domáce limonády. V ponuke máme bohatý výber syrov a údenín z Talianska.

Palisády 29/A

81106, Bratislava

Slovakia

PO: 08:00 – 19:00
UT – PIA: 08:00 – 22:00
CEZ VÍKEND ZATVORENÉ

Rezervácie:

+421 918 584 537

2018 – by advantage